Odaberi svoj grad  
Odaberi svoj najbliži grad
Prikaži sva kina u rasponu
Pohrani
  • Gradovi

Kino program, Split, 26.06.2017

karta i kontaktni podaci kina
 
Transformers: Posljednji vitez

Transformers: Posljednji vitez
Transformers: The Last Knight

Žanr:Akcija, Avantura, ZF
Redatelj:Michael Bay
Glavne uloge:Mark Wahlberg, Josh Duhamel, Isabela Moner, Stephen Merchant, Jean Dujardin
CineStar - ST
11:00[K|O]
13:35[K|O]
19:15[K|O]
22:25[K|O]
Cineplexx - ST
16:15[K|O]
19:00[K|O]
22:00[K|O]
Kako je Gru postao dobar
Žanr:Animirani, Akcija, Avantura
Redatelj:Kyle Balda, Pierre Coffin
Glavne uloge:Kristen Wiig, Steve Carell, Miranda Cosgrove, Trey Parker, Russell Brand
CineStar - ST
11:00[K|O]
12:05[K|O]
13:00[K|O]
14:00[K|O]
16:00[K|O]
17:00[K|O]
18:00[K|O]
Cineplexx - ST
17:00[K|O]
18:15[K|O]
Patke za nemoguće zadatke
Žanr:Animirani, Avantura, Komedija
Redatelj:Viktor Lakisov
Glavne uloge:Michael Gross, Robbie Daymond, Jesse Corti, Enn Reitel, Mark DeCarlo
CineStar - ST
11:00[K|O]
Auti 3

Auti 3
Cars 3

Žanr:Animirani, Avantura, Komedija
Redatelj:Brian Fee
Glavne uloge:Owen Wilson, Jason Pace, Jose Premole
CineStar - ST
11:25[K|O]
13:50[K|O]
16:25[K|O]
18:35[K|O]
Cineplexx - ST
15:45[K|O]
18:00[K|O]
18:45[K|O]
Brži od najbržih
Žanr:Akcija, Triler
Redatelj:Antonio Negret
Glavne uloge:Ana de Armas, Scott Eastwood, Gaia Weiss, Clemens Schick, Simon Abkarian
CineStar - ST
15:00[K|O]
20:00[K|O]
Cineplexx - ST
16:00[K|O]
19:30[K|O]
Kako je Gru postao dobar

Kako je Gru postao dobar
Despicable Me 3

 
Žanr:Animirani, Akcija, Avantura
Redatelj:Kyle Balda, Pierre Coffin
Glavne uloge:Kristen Wiig, Steve Carell, Miranda Cosgrove, Trey Parker, Russell Brand
Cineplexx - ST
15:00[K|O]
Luda djevojačka

Luda djevojačka
Rough Night

Žanr:Komedija, Drama
Redatelj:Lucia Aniello
Glavne uloge:Scarlett Johansson, Zoë Kravitz, Kate McKinnon, Demi Moore, Colton Haynes
CineStar - ST
19:00[K|O]
21:55[K|O]
Cineplexx - ST
15:15[K|O]
17:45[K|O]
19:45[K|O]
21:45[K|O]
Transformers: Posljednji vitez

Transformers: Posljednji vitez
Transformers: The Last Knight

 
Žanr:Akcija, Avantura, ZF
Redatelj:Michael Bay
Glavne uloge:Mark Wahlberg, Josh Duhamel, Isabela Moner, Stephen Merchant, Jean Dujardin
Cineplexx - ST
15:30[K|O]
20:30[K|O]
Auti 3

Auti 3
Cars 3

 
Žanr:Animirani, Avantura, Komedija
Redatelj:Brian Fee
Glavne uloge:Owen Wilson, Jason Pace, Jose Premole
Cineplexx - ST
16:30[K|O]
Pirati s Kariba: Salazarova osveta

Pirati s Kariba: Salazarova osveta
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

Žanr:Akcija, Avantura, Komedija
Redatelj:Joachim Rønning, Espen Sandberg
Glavne uloge:Johnny Depp, Kaya Scodelario, Orlando Bloom, Golshifteh Farahani, Javier Bardem
Cineplexx - ST
18:30[K|O]
20:15[K|O]
Lovac ili lovina?

Lovac ili lovina?
Hunter's Prayer

Žanr:Akcija, Triler
Redatelj:Jonathan Mostow
Glavne uloge:Sam Worthington, Martin Compston, Odeya Rush, Verónica Echegui, Amy Landecker
CineStar - ST
19:30[K|O]
Southern Comfort
Žanr:Avantura, Drama, Triler
Redatelj:Walter Hill
Glavne uloge:Keith Carradine, Powers Boothe, Fred Ward, Franklyn Seales, T.K. Carter
Zlatna vrata - ST
20:00[O]
Spasilačka služba
Žanr:Komedija
Redatelj:Seth Gordon
Glavne uloge:Alexandra Daddario, Dwayne Johnson, Priyanka Chopra, Zac Efron, Pamela Anderson
Cineplexx - ST
21:00[K|O]
Mumija

Mumija
The Mummy

Žanr:Akcija, Avantura, Fantastika
Redatelj:Alex Kurtzman
Glavne uloge:Sofia Boutella, Tom Cruise, Annabelle Wallis, Russell Crowe, Jake Johnson
CineStar - ST
21:05[K|O]
Cineplexx - ST
21:15[K|O]
Wonder Woman
Žanr:Akcija, Avantura, Fantastika
Redatelj:Patty Jenkins
Glavne uloge:Gal Gadot, Robin Wright, Chris Pine, Connie Nielsen, David Thewlis
CineStar - ST
21:25[K|O]
Cineplexx - ST
21:30[K|O]